SheCosmetics

SheCosmetics-v-lekarne-slavie

Proč začít používat značku SheCosmetics?

SHECOSMETICS je jednou z předních značek v oblasti kosmetiky pro ruce a nohy, která nabízí nejlepší péči pro tyto části těla. Jednou z unikátních výhod této značky je skutečnost, že jejich produkty jsou bez umělých barviv, parabenů, PEG, silikonů, ftalátů a dalších alergenních složek, které by mohly způsobit nepříjemné alergické reakce.

Pokud se chcete postarat o své ruce, SHECOSMETICS nabízí hydratační krémy, které nejenom hydratují ruce, ale také péči o nehtovou kůžičku. Můžete si také vyzkoušet omlazující rukavice s bohatým bambuckým máslem nebo jemnou saténovou pěnu na ruce. Tyto produkty pomáhají udržovat vaše ruce hebké, hydratované a zdravé.

Péče o nohy a chodidla

Doporučuje vynikající krém na popraskané paty s bambuckým máslem, účinný krém proti mozolům, kosmetické náplasti na popraskané paty a dokonce exfoliační ponožky s AHA-kyselinami nebo peelingovým účinkem. Tyto produkty pomáhají zmírnit podráždění, zjemnit pokožku nohou a zajistit jejich optimální stav.

Vaše ruce a nohy si zaslouží pouze to nejlepší. Tato kosmetika vám nabízí široký výběr produktů, které vám umožní začít si užívat blahodárnou péči. A pokud jste muž, nemusíte se obávat, protože značka má také kosmetickou řadu speciálně určenou pro vás.

Přijďte a objevte novou kosmetiku pro vaše ruce a nohy od SHECOSMETICS. Vaše ruce a nohy vám budou vděčné za tu nejlepší péči, kterou jim můžete poskytnout.

Péče o nohy a chodidla

V roce 2014 obdržela kosmetika SheFoot v Polsku ocenění v kategorii objev roku - 'Laur Konsumenta Odkrycie Roku'. Titul udělili sami spotřebitelé v oficiálním hlasování. Kategorie objevu roku byla navržena pro nové, inovativní produkty a služby na trhu, které spotřebitelé poprvé navrhli. Toto ocenění je udělováno pouze několika málo společnostem nebo výrobcům.

Pokud jde o kategorii péče o nohy, SheFoot byla v roce 2014 jedinou oceněnou značkou. Spotřebitelé a odborníci ocenili SheFoot i dalšími cenami, jako jsou 'Srebrny Laur Konsumenta 2015', 'Dobra Marka 2015' a titul 'Qltowy Kosmetyk 2015' časopisu Kosmetyki. Inovativní krém na nohy s kmenovými buňkami magnolie byl označen polskou edicí časopisu Elle jako „hit jara“, a ultra regenerační sérum bylo označeno beGlossy za produkt roku 2015.

V naší kamenné lékárně můžete momentálně najít:
- Shehand satin hand mousse, Shehand fingernail and cuticle mask.
- Shefoot exfoliating heel mask, Shefoot peeling-effekt, Shefoot Anti-callus foot cream, Shefoot cracked heel extra plus repair.
- Manfoot shoe and foot deodorant, Manfoot-socken peeling für männer a mnohé další.