calcium-pantothenicum-galmed-30-mg

Calcium pantothenicum mast Galmed 30g

Mast určená pro vnější aplikaci, vhodná na malá popálení a odřeniny, podráždění kůže, jako pomoc při léčení atopického ekzému, a pro ošetření prsů.

Koupit na lekarnaslavie.cz
POPIS
DALŠÍ INFORMACE

Mast je účinná při zklidňování podrážděné pokožky, například po přehnaném slunění. Její složení je ideální pro ošetření suché, velmi suché a drsné pokožky. Tato mast je také vhodná pro péči o pokožku náchylnou ke svědění. Mast je také vhodná pro pravidelnou péči o pokožku prsou u kojících žen a pro ochranu jemné pokožky dětí při přebalování.

Způsob použití: Calcium pantothenicum Galmed jemně nanášejte jednou až dvakrát denně na postižené místo.
V péči o prsa nanášejte v tenké vrstvě na bradavky po každém kojení, dětem nanášejte mast při každém přebalení v množství velikosti většího hrášku.

Skladování: chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků i před mrazem. Maximální doporučená teplota skladování 15 – 25 °C.

Složení:  Aqua, Paraffinum Liquidum, Calcium Pantothenate, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Cera Alba, Petrolatum, Polyacrylate-13, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Paraffin, Polyisobutene, Polysorbate 20, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Výrobce

Biomedica s.r.o.

EAN

8594058230370

PDK

8594058230370

Sazba DPH

21 %

DMOC vč. DPH

59 Kč

Forma

Mast

Cesta podání

Kožní

Šířka balení

147 mm

Výška balení

34 mm

Hloubka balení

30 mm

Hmotnost balení

43 g

Hmotnost obsahu

30 g

Trvanlivost

24 měsíců

Tab Content #3
Another Tab Contents