K usnadnění vykašlávání hlenů při akutním onemocnění horních dýchacích cest, doprovázeném tvorbou hustého vazkého hlenu.
Perorální kapky, roztok
Bromhexini hydrochloridum
Dávkování:
Věk | Dávka |
Děti 2-6 let | 3x denně 8 kapek |
Děti a dospívající 6-14 let | 3x denně 16 kapek |
Dospělí s tělesnou hmotností pod 50 kg | 3x denně 16 kapek |
Dospělí a dospívající od 14 let nad 50 kg | 3x denně 16-33 kapek |
Doba použitelnosti po prvním otevření je 28 dnů.
Výdej léčivého přípravku možný bez lékařského předpisu.
Složení: Jeden ml perorálních kapek, roztoku (25 kapek) obsahuje bromhexini hydrochloridum 12 mg.
Upozornění: Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužité léčivo vraťte do lékárny.
Držitel rozhodnutí o registraci: Galmed a.s., Těšínská 1349/296, 716 00 Ostrava Radvanice, Česká republika
Registrační číslo: 52/323/06-C, SÚKL kód : 0050429
Výrobce | FAGRON a.s. |
---|---|
EAN | 8594058231186 |
PDK | 8594058231186 |
Sazba DPH | 10 % |
DMOC vč. DPH | 94 Kč |
Cesta podání | Perorální |
Forma | Kapky |
Šířka balení | 38 mm |
Výška balení | 98 mm |
Hloubka balení | 38 mm |
Hmotnost balení | 82 g |
Trvanlivost | 24 měsíců |